שירות מענה טלפוני לעסקים

שירות מענה טלפוני לעסקים מתאים למנהלים או בעלי עסק העובדים ברוב שעות היום מחוץ למשרד ולכל עסק אשר במהלך שעות העומס נאלצים לקוחותיו להמתין זמן רב למענה אנושי.
כמו כן מהווה שירות זה גיבוי לשעות והימים בהם המשרד אינו פעיל כמו בסופי שבוע, חגים חופשות ושעות הלילה.

שירות מענה טלפוני לעסקים חיוני גם מבחינת הלקוחות, הזוכים כאן לשירות אדיב ומהיר במהלך כל שעות היממה, וגם מבחינת העסק אשר מתייעל בזכות שירות זה; השירות מאפשר לעובדי המשרד לענות בצורה רגועה יותר לשיחות ולהתפנות לעיסוקים דחופים בעיקר בשעות העומס.
שירות מענה טלפוני לעסקים בא לידי ביטוי בתחום המכירות, בשירותי תמיכה טכנית ובשירותי משרד;

בתחום המכירות, שירות מענה טלפוני לעסקים מספק אנשי מכירות מיומנים המעניקים מידע ללקוחות בעזרת תסריטי שיחה הכוללים מידע שניתן על ידי בעל העסק. הלקוח נעזר בנתב השיחות על מנת להגיע לנציג מכירות העונה על הגדרות שהוצגו בנתב; שפה, סוג שירות, ידע רפואי ועוד.
פעולות נוספות עליהן מופקדים אנשי המכירות הן תיאום אספקת מוצרים, קבלת הזמנות, מסירת פרטים על מוצרים שירותים ומבצעים וחיוב לקוחות שבצעו הזמנה באמצעי תשלום שונים.
אם בעל העסק מעוניין, אנשי המכירות מבצעים גם טלמיטינג וטלמרקטינג – יצירת קשר עם לקוחות חדשים ותיאום פגישות עימם ומכירה טלפונית של מוצרים שונים.

בנושא התמיכה הטכנית , השירות מספק מוקדני שירות טכני העובדים בתורנות ואנשי Helpdesk המעניקים תמיכה לספקי שירות באינטרנט.

שירותי משרד העשויים להינתן במסגרת שירות מענה טלפוני לעסקים כוללים קבלת הודעות ופרטי מתקשר והעברת שיחות דחופות בשעות העומס ולאחר שעות הפעילות, עדכון רשומות והצגתן בו זמנית לאנשי המוקד ולבעל העסק על מנת לאפשר הפקת דוחות, הנהלת חשבונות גביית כספים ומשלוחים לפי תוכנה ייחודית לצרכי הלקוח, תיאום פגישות, הקלדות, שליחת דואר, חזרה ללקוחות בנושא תלונות ותקלות וגם רישום לכנסים עסקיים משלב ההזמנה ועד וידוא הגעת הזמנות.

באמצעות שירות מענה טלפוני לעסקים יכול בעל העסק למשוך הודעות מהמוקד ולהתעדכן באופן שוטף באמצעות מיילים ופקס יומי המסכם את פעילות היום.
גם כאן יש חשיבות גבוהה לתוכנת ה - CRM אשר מאפשרת קבלת פניות במחשב המשרד עם פילוח לפי לקוח, מוצר או פנייה ועם תיעוד סטטוס הפנייה.


    

ניהול משרד | שרותי מזכירות | מזכירה אישית | מזכירה וירטואלית | מענה טלפוני אנושי | מענה טלפוני לעסקים | שיתופי פעולה

האתר מקודם ע"י ask4 קידום אתרים בגוגל