שירותי משרד

שירותי משרד – למה זה נחוץ?!

ללא שירותי משרד, האם העסק מסוגל להקליד הצעת מחיר, לשלוח במייל, לבצע מעקב, לבנות מערך תיקיות, לקבל הצעות מחיר ולהשוות, לסקור את השוק, להפיק חשבוניות - קבלות, להוציא שיקים, לגשת לדואר, להזמין ולהמתין לשליח, לבצע מעקב תזרים (ששיק לא "יקפוץ" חלילה), לקדם את האתר באינטרנט (מה לעשות אם אתה לא שם אתה לא קיים!!!), לשמר לקוחות, לנהל יומן פגישות, לבצע מעקב על עובדים, לארגן תערוכה, למכור מכונית, לחפש עובד לעסק, להזמין תור לרופא, לזכור לשלם קנס בזמן, לתקשר עם כל חברות המסים, סלולר, אינטרנט, לסגור שנה, לבצע כל זאת מדי יום ללא חופשה/מחלה/הבראה והרשימה עוד ממש ארוכה... אה כן, לענות תמיד ובזמן ללקוח הקיים או החדש שצריך אותך ממש עכשיו כשאתה עסוק מאוד בעבודה כמובן......


לעסק קשה יהיה להתפתח ללא שירותי משרד. לעיתים אין הצדקה להעסיק מזכירה עבור שירותי משרד מעטים, שרותי משרד המסופקים על ידינו מותאמים להיקף העבודה שנקבע מראש וכך ניתן להישאר בתקציב נמוך ועדיין לקבל שירותי משרד הכרחיים.

בין יתר שירותי המשרד:

שרותי מזכירות אישית:

מענה טלפוני, ניהול יומן פגישות, תזכורות: טיפולי רכב, דו"חות, קנסות, ביטוחים וכו'
הקלדת מסמכים וניהול תכתובות עברית/ אנגלית, השוואות מחירים, רווחה.

שירותי ניהול משרד שוטף:
ניהול משרד שוטף מלא/ חלקי, הכולל את כל ניהול המשרד

שירותי ניהול תזרים מזומנים:
מעקב ומידע "On line" , יומיומי על חשבונות הבנק וחברת האשראי של העסק, היערכות מוקדמת לקראת ה – 15 לחודש, ומעקב תשלומי ספקים ותקבולים מלקוחות.

שרותי גבייה טלפונית:

התקשרות טלפונית ומעקב לקוחות על מנת לבצע עבורך את הגבייה.

שרותי שיווק:
פניה יזומה ללקוחות פוטנציאלים, קביעת פגישות לסגירת עסקאות ומעקב.


שרותי משרד אלו מתבצעים ע"י כ"א מקצועי ומיומן.

יתרונות שירותי משרד של פרפקט אופיס: ללא יחסי עובד מעביד, הוצאות המשרד מגולמות בשכ"ט, אפשרות להגדיל את היקף העבודה ע"י כ"א שבנמצא (כגון: פרויקטים, תערוכות, אירועים וכו'), מותאמים לתקציב שלך, תדמית והחשוב מכל, שרותי משרד אלו יפנו את הזמן היקר שלך להתמקד בדברים החשובים באמת - ליבת העסק - ובכך יתרמו לשיווק העסק ושירות לקוחות טוב יותר.


אנחנו נתפור לך חליפת שירות המתאימה למידות העסק שלך.
פרפקט אופיס - שירותי משרד עבורך.


    

ניהול משרד | שרותי מזכירות | מזכירה אישית | מזכירה וירטואלית | מענה טלפוני אנושי | מענה טלפוני לעסקים | שיתופי פעולה

האתר מקודם ע"י ask4 קידום אתרים בגוגל