מענה טלפוני אנושי

שירות לקוחות אדיב ויעיל אינו יכול להתקיים ללא מענה טלפוני אנושי: שירות זה חשוב ביותר לשימור לקוחות קיימים וליצירת קשרים עם לקוחות חדשים, שכן הוא מספק מידע ומענה לפניות ולבקשות הלקוח במהלך כל שעות היממה וכל ימי השבוע. בכך משדר השירות תחושה של אכפתיות, רצינות וזמינות מתמדת.
מענה טלפוני אנושי פועל בדרך כלל במוקד טלפוני מאויש המספק פתרונות למצבי עומס במהלך שעות העבודה וגם לפרק הזמן שלאחריהן; בשעות העומס מקבלים נציגי השירות הודעות ומעבירים אותן למשרד - דבר המבטיח חזרה ללקוח כאשר אחד מעובדי המשרד מתפנה. חוץ מקבלת הודעות, ביכולתם של הנציגים גם להעביר שיחות דחופות באופן מיידי, ומנגד – לסנן שיחות מיותרות.

לאחר שעות העבודה אחראים הנציגים לקביעת פגישות ומתן מידע המופיע מולם במסכים לפי מילות מפתח או מאפייני לקוח.
היסטוריית השיחות מתועדת לאורך כל יום עבודה כך שקיימת גם אפשרות להקשיב לשיחות ולהקליטן לצורך מעקב ושיפור השירות.

מענה טלפוני אנושי חיוני ביותר עבור רופאים עצמאיים: באמצעותו יכולים המטופלים לקבוע פגישות ותורים גם מעבר לשעות העבודה במרפאה וכך נמנע מצב של הפסד תור או דחייתו בגלל פרק הזמן בו המרפאה אינה מאוישת.

מוקד זימון תורים מפנה את המטופלים לטיפול או למרפאה הרלבנטית לפי קופת החולים אליה הם שייכים וכולל פתיח אישי המציין את שם הרופא. במקרה זה הלקוחות מתקשרים ישירות למוקד, אך קיימת גם אפשרות שבשעות העומס או לאחר שעות הפעילות השיחות המגיעות למרפאה יופנו באמצעות שירות עקוב אחרי למוקד, שם ניתן מענה טלפוני אנושי על ידי נציגי השירות. כל נציג המעניק מענה זה עובד מול יומן הכולל את שעות הקבלה של הרופא וימי עבודתו במרפאה, וכן את שירותי הבריאות עימם הוא עובד.
אפשרויות מענה טלפוני אנושי העומדות לרשות הנציג כוללות גם הזמנה לביקורת תקופתית, התקשרות למטופלים והוספת תורים דחופים. המטופל יכול להשתמש בשירות זה לצורך וידוא תורים, ביטול תורים ועוד.

בנוסף לזימון תורים נותן מענה טלפוני אנושי פתרונות במצבי חירום ומענה לפניות דחופות לפי תסריט המופיע לנגד עיני הנציג, הוראות הכנה לבדיקות, והפניית המטופל למכון או רופא רלבנטי.


    

ניהול משרד | שרותי מזכירות | מזכירה אישית | מזכירה וירטואלית | מענה טלפוני אנושי | מענה טלפוני לעסקים | שיתופי פעולה

האתר מקודם ע"י ask4 קידום אתרים בגוגל